22 Haziran 2018, Cuma

Hasbahçe Gazetesi’nin Mart 4.Sayısı Çıktı

 

Hasbahçe Gazetesi’nin Mart 4.Sayısı Çıktı

Aralık ayında yerel gazeteciliğe yeni bir boyut kazandırmak üzere yola çıkan Hasbahçe Gazetesi, yerel gündem, röportaj, tarih, kültür-sanat, diyar diyar memleket, milli kahramanlar, sivil toplum, siyaset, eğitim, aile, çocuk ve spor sayfalarındaki özgün ve düzeyli çalışmaların yanında köşe yazarlarıyla da iddialı.

Aylık çıkan gazetenin dördüncü sayısı okuyucusuyla buluştu.

Amaç ve hedefleri hakkında bilgi veren gazete yetkilileri, İstanbul’da Kağıthane’yi ilgilendiren her konuda hem rehberlik etme, hem yapılan tüm güzel işleri paylaşmada, hem de keyifle okuyabileceğiniz bir gazete olma hedefiyle yola çıkıyoruz. Umutlarımız daha iyi bir Kağıthane için. "Hasbahçe Gazetesi olarak biz gündelik kavgaların ve kargaşanın içine düşmeden, fotoğrafı bir bütün olarak görmeye ve daha derinlikli haber ve yorumlarla okuyucularımıza katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Adalet ilkesinden taviz vermeden düzeyli ve estetik bir gazeteciliğin peşindeyiz. Hasbahçe Gazetesi, olayları vicdanıyla okuyan bir gazetedir" dediler.

Hasbahçe Gazetesi Mart 4.sayısında; İlim, ahlak ve siyaset başlığı atarak “Siyasetin ahlakını sadece siyasetçi tayin etmemeli; ahlakın hayatın tüm alanlarıyla ilişkisi, ilim ve fikir zemininde tartışmaya açılmalıdır. Ahlakın insan hayatında yeniden merkez olacağı bir dünya ve siyaset düzeni inşa edilmelidir.” konusunu manşete taşımışlar.

Hasbahçe Gazetesi web sayfası ve irtibat için

http://www.hasbahcegazetesi.com

 

İrtibat Telefonu: 0507-501-51-41

TarihOkunma
Toplam1011
Cu. 221
Prş. 213
Pz. 171
Cu. 152