22 Haziran 2018, Cuma

Hasbahçe Gazetesi’nin Nisan 5.Sayısı Çıktı

 

Hasbahçe Gazetesi’nin Nisan 5.Sayısı Çıktı

Aralık ayında yerel gazeteciliğe yeni bir boyut kazandırmak üzere yola çıkan Hasbahçe Gazetesi, yerel gündem, röportaj, tarih, kültür-sanat, diyar diyar memleket, milli kahramanlar, sivil toplum, siyaset, eğitim, aile, çocuk ve spor sayfalarındaki özgün ve düzeyli çalışmaların yanında köşe yazarlarıyla da iddialı.

Aylık çıkan gazetenin beşinci sayısı okuyucusuyla buluştu.

Amaç ve hedefleri hakkında bilgi veren gazete yetkilileri, İstanbul’da Kağıthane’yi ilgilendiren her konuda hem rehberlik etme, hem yapılan tüm güzel işleri paylaşmada, hem de keyifle okuyabileceğiniz bir gazete olma hedefiyle yola çıkıyoruz. Umutlarımız daha iyi bir Kağıthane için. "Hasbahçe Gazetesi olarak biz gündelik kavgaların ve kargaşanın içine düşmeden, fotoğrafı bir bütün olarak görmeye ve daha derinlikli haber ve yorumlarla okuyucularımıza katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Adalet ilkesinden taviz vermeden düzeyli ve estetik bir gazeteciliğin peşindeyiz. Hasbahçe Gazetesi, olayları vicdanıyla okuyan bir gazetedir" dediler.

Hasbahçe Gazetesi Nisan 5.sayısında; "Millet Kazandı başlığı atarak “Bu yerel seçim bize "milli irade hükümetin yanındadır." mesajını verdi. Muhalefet açısından da fitneyle, sokak hareketiyle, iktidar olunmayacağını, iktidarın yolunun daha fazla proje, hizmet ve eser üretmekle olduğunu onlara söylemiş oldu." konusunu manşete taşımışlar.

Hasbahçe Gazetesi web sayfası ve irtibat için

http://www.hasbahcegazetesi.com

İrtibat Telefonu: 0507-501-51-41

TarihOkunma
Toplam1217
Cu. 221
Prş. 211
Pz. 171
Cu. 151